| Nazwa produktu | Regały wspornikowe ze stali |
|---|---|
| Materiał | Stal Q235 |
| Typ złącza belki | Nit płaski z zamkiem Safelock |
| Pojemność | 250 ~ 800 funtów (500 ~ 1500 kg) |
| składniki | Kolumna+podstawa+ramię+usztywnienie |
| Materiał | Podnośniki na palety z podnośnikiem |
|---|---|
| nazwisko | Rura, drewno, płyta, rura stalowa, materiał konstrukcyjny |
| Skala | Alvöru |
| Pojemność | 250 ~ 800 funtów (500 ~ 1500 kg) |
| Zastosowanie | Rura, drewno, płyta, rura stalowa, materiał konstrukcyjny |
| Nazwa produktu | regulowany półki magazynowe |
|---|---|
| Materiał | Stalowe |
| Pojemność masy | 100kg-200kg/warstwa |
| Obróbka powierzchni | Malowane proszkowo / ocynkowane |
| Instalacja | łatwe montaż i demontaż |
| Materiał | Stal Q235/Q345, Stal Q235/245 |
|---|---|
| Skończ. | Ochrona przed korozją |
| nazwisko | regały magazynowe z paletami |
| Struktura | Zmontować lub spawać |
| Pojemność masy | maksymalnie 1500kg/paleta |
| Pojemność masy | ≥ 800 kg/ciąg |
|---|---|
| Szybkość | Nastawny |
| Standardowy rozmiar | L3100*D615+335*H2000 |
| Kolor | System RAL / niebieski, pomarańczowy lub dostosowany |
| Funkcja | Ochrona przed korozją |
| Nazwa produktu | Systemy półki magazynowej |
|---|---|
| Materiał | Stalowe |
| Pojemność masy | 100kg-200kg/warstwa |
| Obróbka powierzchni | Malowane proszkowo / ocynkowane |
| Instalacja | łatwe montaż i demontaż |
| Nazwa produktu | Pomysły na półki palety |
|---|---|
| Materiał | Stalowe |
| Pojemność masy | 100kg-200kg/warstwa |
| Obróbka powierzchni | Malowane proszkowo / ocynkowane |
| Instalacja | łatwe montaż i demontaż |
| Pozycja | Wytrzymałe metalowe regały magazynowe |
|---|---|
| Skończ. | Ochrona przed korozją |
| Materiał | Stal Q235/Q345, Stal Q235/245 |
| Struktura | Zmontować lub spawać |
| Rodzaj | regały magazynowe, półki sklepowe |
| Features | Adjustable, Durable, Easy To Assemble |
|---|---|
| Type | Industrial Rack Shelving |
| Application | Industrial, Commercial, Retail |
| Cechy | Ochrona przed korozją, regulowana |
| Height | 1500-11000mm |
| Tworzywo | Stal, SS400 A36 Q235 itp |
|---|---|
| Stosowanie | System przechowywania magazynu |
| Styl | Regulowana wysokość półki |
| Pojemność wagowa | 90 kg-190 kg/warstwa |
| Funkcja | Solidne, trwałe, łatwe w montażu |