| Nazwa produktu | Regał wspornikowy |
|---|---|
| Materiał | Stal Q235 |
| Typ złącza belki | Nit płaski z zamkiem Safelock |
| Pojemność | 250 ~ 800 funtów (500 ~ 1500 kg) |
| składniki | Kolumna+podstawa+ramię+usztywnienie |
| nazwisko | Rakietki przemysłowe do przechowywania metalu |
|---|---|
| Materiał | Stal Q235B |
| Skończ. | Ochrona przed korozją |
| Struktura | Zmontowane |
| Rodzaj | Regały magazynowe o dużej wytrzymałości do magazynów zewnętrznych i wewnętrznych |
| Stosowanie | Przemysłowy |
|---|---|
| Projekt | Otwarte półki |
| Skala | półki wyciągowe do ciężkich zastosowań |
| Waga | Wytrzymały |
| Rozmiar | Dostosowywanie |
| Materiał | Stal Q235/Q345, Stal Q235/245 |
|---|---|
| nazwisko | półki metalowe do przechowywania ciężkich urządzeń |
| Wielkość | dostosowane |
| Struktura | gromadzić się |
| Rodzaj | Regał paletowy |
| nazwisko | półki przemysłowe do przechowywania ciężkich urządzeń |
|---|---|
| Skończ. | Ochrona przed korozją |
| Materiał | Stal Q235/Q345, Stal Q235/245 |
| Struktura | Zmontować lub spawać |
| Rodzaj | Regał paletowy |
| Pozycja | Wytrzymałe metalowe regały magazynowe |
|---|---|
| Skończ. | Ochrona przed korozją |
| Materiał | Stal Q235/Q345, Stal Q235/245 |
| Struktura | Zmontować lub spawać |
| Rodzaj | regały magazynowe, półki sklepowe |
| Materiał | Stal Q235/Q345, Stal Q235/245 |
|---|---|
| nazwisko | Regały przemysłowe |
| Skończ. | Ochrona przed korozją |
| Struktura | Zmontować lub spawać |
| Rodzaj | regały magazynowe, półki sklepowe |
| Materiał | Stal Q235 |
|---|---|
| Pozycja | systemy regałów wspornikowych |
| Skala | Alvöru |
| Pojemność | 500kg/ramię |
| Użycie | magazyn |
| Nazwa produktu | Wytrzymały metalowy regał półkowy |
|---|---|
| Materiał | Stal Q235/Q345, Stal Q235/245 |
| Pojemność | 1000-4500kg/paleta |
| Warstwa | Wielopoziomowy |
| Struktura | Zmontować lub spawać |
| Name | Heavy Duty Steel Pallet Stackable |
|---|---|
| Product warratnty | 1 year |
| Product shelf life | up to 3~5 years against proper handing |
| Application | Industrial, warehouse, logistics etc |
| Finish | zinc,hot dip galvanized or powder coating |