| Skala | Alvöru |
|---|---|
| Pojemność | 2500 KG |
| Materiał | Stalowe |
| Budowa | Spawany drut |
| Skończ. | Malowanie proszkowe lub ocynkowane, powłoka Power Coat |
| Materiał | Stal Q235 |
|---|---|
| Zastosowanie | Rura, drewno, płyta, rura stalowa, materiał konstrukcyjny |
| Skala | półki wyciągowe do ciężkich zastosowań |
| Pojemność | 500kg/ramię |
| Użycie | magazyn |
| Materiał | Stal Q235 |
|---|---|
| Zastosowanie | Rura, drewno, płyta, rura stalowa, materiał konstrukcyjny |
| nazwisko | stoiska do przechowywania w podnośniku |
| Pojemność | 500kg/ramię |
| Użycie | magazyn |
| Nazwa produktu | Rakietki metalowe do ciężkich zadań |
|---|---|
| Materiał | Stal Q235/Q345, Stal Q235/245 |
| Pojemność | 1000-4500kg/paleta |
| Warstwa | Wielopoziomowy |
| Struktura | Zmontować lub spawać |
| Nazwa produktu | regał magazynowy |
|---|---|
| Materiał | Stal Q235/Q345, Stal Q235/245 |
| Pojemność | 1000-4500kg/paleta |
| Warstwa | Wielopoziomowy |
| Struktura | Zmontować lub spawać |
| nazwisko | Wyroby z podłogi |
|---|---|
| Zastosowanie | Rura, drewno, płyta, rura stalowa, materiał konstrukcyjny |
| Materiał | Stal węglowa Q235 |
| Pojemność | 250 ~ 800 funtów (500 ~ 1500 kg) |
| Użycie | Regał przemysłowy |
| Nazwa produktu | Przemysłowe szufladki ciężkiej pracy Stalowe szafki magazynowe Religie do przechowywania narzędzi |
|---|---|
| Pojemność masy | ≥ 800 kg/ciąg |
| Szybkość wprowadzania | Nastawny |
| Standardowy rozmiar | L2000*D615*H3100 |
| Kolor | System RAL / niebieski, pomarańczowy lub dostosowany |
| Nazwa produktu | Ciężki stojak do przechowywania pleśni Roll Out |
|---|---|
| Pojemność masy | ≥ 800 kg/ciąg |
| Szybkość wprowadzania | Nastawny |
| Standardowy rozmiar | L2000*D615*H3100 |
| Kolor | System RAL / niebieski, pomarańczowy lub dostosowany |
| Materiał | Stal Q235 |
|---|---|
| Zastosowanie | Rury z drewna, płyty, stali |
| Skala | Alvöru |
| Pojemność | 500-1000 kg/ramię |
| Użycie | magazyn |
| Material | Steel |
|---|---|
| Type | Foldable Box Pallet |
| Style | Double Faced |
| Finish | Powder Coating OrGalvanized,Power Coat |
| Delivery Time | 15-30 Days |