| Rodzaj | selektywny regał paletowy |
|---|---|
| Materiał | Metal |
| Cechy | Ochrona przed korozją, ochrona przed rdzą, zaopatrzenie |
| Użycie | Wyposażenie na półkach magazynowych, przemysłowych, magazynowych |
| Skończ. | Malowanie proszkowe lub ocynkowane, powłoka Power Coat |
| Pojemność wagowa | Można dostosować |
|---|---|
| Kolor | Można dostosować |
| Stosowanie | System przechowywania magazynu |
| Rozmiar | Można dostosować |
| Uszczelka | Pakiet standardowy |
| Nazwa produktu | Przemysłowe półki do przechowywania cienkiego składu |
|---|---|
| Pojemność masy | ≥ 800 kg/ciąg |
| Szybkość wprowadzania | Nastawny |
| Standardowy rozmiar | H2000*D615+335*L3100 |
| Kolor | System RAL / niebieski, pomarańczowy lub dostosowany |
| Pozycja | półki wyciągowe do ciężkich zastosowań |
|---|---|
| Zastosowanie | Rura, drewno, płyta, rura stalowa, materiał konstrukcyjny |
| Skala | Alvöru |
| Pojemność | 250 ~ 800 funtów (500 ~ 1500 kg) |
| Użycie | Regał przemysłowy |
| nazwisko | Palety stalowe z galwanizowanej stali |
|---|---|
| Numer modelu | pełny rozmiar |
| Skala | Alvöru |
| Pojemność | 2000 KG |
| Szczegóły pakowania | Z pasem i filmem |
| Nazwa produktu | System stolarkowy typu szuflady |
|---|---|
| Pojemność masy | ≥ 800 kg/ciąg |
| Szybkość wprowadzania | Nastawny |
| Standardowy rozmiar | L2000*D615*H3100 |
| Kolor | System RAL / niebieski, pomarańczowy lub dostosowany |
| Materiał | Stal Q235 |
|---|---|
| nazwisko | podłogi na palety |
| Poziomy | Poziomy Mutil |
| Kolor | Pomarańczowy i niebieski |
| Pojemność masy | maksymalnie 1000 kg/m2 |
| Materiał | Stal Q235 |
|---|---|
| Zastosowanie | Rura, drewno, płyta, rura stalowa, materiał konstrukcyjny |
| Skala | Alvöru |
| Pojemność | 500kg/ramię |
| Użycie | magazyn |
| Rodzaj | Wielopoziomowy |
|---|---|
| Użycie | Regał magazynowy |
| Cechy | Ochrona przed korozją |
| Zastosowanie | Skład, logistyka, opony, przemysł motoryzacyjny |
| Użycie | Sklep Sklep opon kołowych |
| Materiał | Systemy półek w magazynie przemysłowym ze stali Q235B |
|---|---|
| Skończ. | Ochrona przed korozją |
| Wielkość | dostosowane |
| Struktura | Zmontowane |
| Pojemność masy | maksymalnie 1500kg/paleta |