| Nazwa produktu | Metalowy stojak z podnośnikiem |
|---|---|
| Materiał | Stal Q235 |
| Typ złącza belki | Nit płaski z zamkiem Safelock |
| Pojemność | 250 ~ 800 funtów (500 ~ 1500 kg) |
| składniki | Kolumna+podstawa+ramię+usztywnienie |
| Nazwa produktu | Wytwórcy regulowalnych półek metalowych |
|---|---|
| Materiał | Stal Q235 |
| Pojemność masy | maksymalnie 4000kg/paleta |
| Struktura | Zmontować lub spawać |
| warstwa sklepu | Od 1 do 7 warstw na przęsło |
| Materiał | stali |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Cechy | Ochrona przed korozją, regulowana |
| Pojemność masy | 1000kg/paleta |
| Skończ. | Malowana proszkowo |
| Materiał | Stal węglowa Q235 |
|---|---|
| nazwisko | Regały wspornikowe ze stali |
| Skala | Alvöru |
| Pojemność | 250 ~ 800 funtów (500 ~ 1500 kg) |
| Użycie | Regał przemysłowy |
| Rodzaj | skrzynia do plików bocznych |
|---|---|
| Materiał | Metal |
| Konkretne zastosowanie | Szafka na akta |
| Użycie | Biblioteka, szkoła, biuro, bank |
| Cechy | Ochrona przed korozją |
| Pojemność masy | ≥ 800 kg/ciąg |
|---|---|
| Szybkość wprowadzania | Nastawny |
| Standardowy rozmiar | L3100*D615+315*H2000 |
| Kolor | System RAL / niebieski, pomarańczowy lub dostosowany |
| Funkcja | Ochrona przed korozją |
| Pojemność masy | ≥ 800 kg/ciąg |
|---|---|
| Szybkość wprowadzania | Nastawny |
| Standardowy rozmiar | L2000*D615*H3100 |
| Kolor | System RAL / niebieski, pomarańczowy lub dostosowany |
| Funkcja | Ochrona przed korozją |
| Nazwa produktu | magazyn |
|---|---|
| Materiał | Stal Q235 |
| Pojemność masy | maksymalnie 4000kg/paleta |
| Struktura | Zmontować lub spawać |
| warstwa sklepu | Od 1 do 7 warstw na przęsło |
| Nazwa produktu | Budynek na antresoli |
|---|---|
| Materiał | Stal Q235 |
| Pojemność masy | 500kg-1500kg/m2 |
| Skończ. | Malowane proszkowo epoksydowo |
| Rodzaj | Powłoka powłoka |
| Pozycja | Szybko przechowywane półki |
|---|---|
| Skończ. | Ochrona przed korozją |
| Materiał | Stal Q235/Q345, Stal Q235/245 |
| Struktura | Zmontować lub spawać |
| Rodzaj | Przechowywanie |