| Materiał | Stal Q235 |
|---|---|
| Pozycja | Przemysłowe regały paletowe wspornikowe |
| Skala | Alvöru |
| Pojemność | 500kg/ramię |
| Użycie | magazyn |
| Materiał | Aluminium |
|---|---|
| Rodzaj | Paleta przemysłowa |
| Styl | Dwulicowy |
| Skończ. | Malowanie proszkowe lub ocynkowane, powłoka Power Coat |
| nazwisko | Magazyn na palety stalowe o dużej wytrzymałości |
| Materiał | Stal węglowa Q235 |
|---|---|
| Zastosowanie | Rura, drewno, płyta, rura stalowa, materiał konstrukcyjny |
| Skala | Alvöru |
| Pojemność | 250 ~ 800 funtów (500 ~ 1500 kg) |
| Użycie | Regał przemysłowy |
| Nazwa produktu | System stożkowy |
|---|---|
| Materiał | Stal Q235 |
| Typ złącza belki | Nit płaski z zamkiem Safelock |
| Pojemność | 250 ~ 800 funtów (500 ~ 1500 kg) |
| składniki | Kolumna+podstawa+ramię+usztywnienie |
| Nazwa produktu | System regałów metalowych |
|---|---|
| Materiał | Stal Q235/Q345, Stal Q235/245 |
| Pojemność | 1000-4500kg/paleta |
| Warstwa | Wielopoziomowy |
| Struktura | Zmontować lub spawać |
| Nazwa produktu | Wypożyczalnia |
|---|---|
| Materiał | Stal Q235/Q345, Stal Q235/245 |
| Pojemność | 1000-4500kg/paleta |
| Warstwa | Wielopoziomowy |
| Struktura | Zmontować lub spawać |
| Packing | Foam |
|---|---|
| Struktura | Zmontowane |
| Design | Modular |
| Load Capacity | 500-1000 Kg/m2 |
| Fob Port | Shenzhen/Guangzhou |
| Nazwa produktu | Pojemniki stalowe magazynowe |
|---|---|
| Materiał | Stal Q235 |
| Pojemność masy | 500kg-1500kg/m2 |
| Skończ. | Malowane proszkowo epoksydowo |
| Rodzaj | Powłoka powłoka |
| Materiał | Stal Q235/Q345, Stal Q235/245 |
|---|---|
| Skończ. | Ochrona przed korozją |
| Wielkość | dostosowane |
| Struktura | Zmontować lub spawać |
| Rodzaj | Regały magazynowe o dużej wytrzymałości do magazynów zewnętrznych i wewnętrznych |
| Materiał | Stal Q235/Q345, Stal Q235/245 |
|---|---|
| Skończ. | Ochrona przed korozją |
| Wielkość | dostosowane |
| Struktura | gromadzić się |
| Rodzaj | Regał do średnich obciążeń |