| Materiał | Stal Q235 |
|---|---|
| nazwisko | Regały magazynowe wspornikowe o dużej wytrzymałości |
| Pojemność | 250 ~ 800 funtów (500 ~ 1500 kg) |
| Użycie | Regał przemysłowy |
| Wielkość | Dostosowany rozmiar |
| Nazwa produktu | Regały magazynowe |
|---|---|
| Materiał | Wysokiej jakości stal walcowana na zimno |
| Pojemność masy | 200-500kg/poziom |
| Rodzaj | Wielopoziomowy |
| Struktura | Łatwy w montażu lub spawany |
| Nazwa produktu | Siatka do regałów paletowych |
|---|---|
| Materiał | Wysokiej jakości stal walcowana na zimno |
| Pojemność masy | 200-500kg/poziom |
| Rodzaj | Wielopoziomowy |
| Struktura | Łatwy w montażu lub spawany |
| Nazwa produktu | Wyroby z metalu |
|---|---|
| Materiał | Wysokiej jakości stal walcowana na zimno |
| Pojemność masy | 200-500kg/poziom |
| Rodzaj | Wielopoziomowy |
| Struktura | Łatwy w montażu lub spawany |
| Materiał | Stal Q235/Q345, Stal Q235/245 |
|---|---|
| Skończ. | Ochrona przed korozją |
| nazwisko | system półek do przechowywania w chłodni |
| Struktura | Zmontować lub spawać |
| Pojemność masy | maksymalnie 1500kg/paleta |
| Nazwa produktu | Regały wspornikowe |
|---|---|
| Materiał | Stal Q235 |
| Typ złącza belki | Nit płaski z zamkiem Safelock |
| Pojemność | 250 ~ 800 funtów (500 ~ 1500 kg) |
| składniki | Kolumna+podstawa+ramię+usztywnienie |
| Nazwa produktu | Wjedź do regałów paletowych |
|---|---|
| Tworzywo | Wysokiej jakości stal walcowana na zimno |
| Pojemność wagowa | 500-4000 kg/paletę |
| warstwa sklepu | Od 1 do 7 warstw na przęsło |
| Struktura | Gromadzić się |
| material | steel |
|---|---|
| color | red |
| Feature | Corrosion Protection, Adjustable |
| Weight Capacity | 1000kg/pallet |
| Finish | Powder-coated |
| Materiał | Stal Q235 |
|---|---|
| Skończ. | Ochrona przed korozją |
| Wielkość | dostosowane |
| Struktura | gromadzić się |
| Pojemność podłogi | maksymalnie 500kg/m² |
| Nazwa produktu | Rozwiązania dotyczące regałów palet |
|---|---|
| Materiał | Stalowe |
| Pojemność masy | 100kg-200kg/warstwa |
| Obróbka powierzchni | Malowane proszkowo / ocynkowane |
| Instalacja | łatwe montaż i demontaż |