| Nazwa produktu | Szybko przechowywane półki |
|---|---|
| Materiał | Stal Q235/Q345, Stal Q235/245 |
| Pojemność | 1000-4500kg/paleta |
| Warstwa | Wielopoziomowy |
| Struktura | Zmontować lub spawać |
| Materiał | Stal Q235 |
|---|---|
| Skończ. | Malowana proszkowo |
| Pozycja | Pojemniki do przechowywania ciężkich urządzeń |
| Struktura | Zmontowane |
| Rodzaj | Regał paletowy |
| Nazwa produktu | Wyposażenie palety w magazynie przemysłowym |
|---|---|
| Materiał | Stal Q235/Q345, Stal Q235/245 |
| Pojemność | 1000-4500kg/paleta |
| Warstwa | Wielopoziomowy |
| Struktura | Zmontować lub spawać |
| Nazwa produktu | Przemysłowe układy półki palet |
|---|---|
| Materiał | Wysokiej jakości stal walcowana na zimno |
| Pojemność masy | 200-500kg/poziom |
| Rodzaj | Wielopoziomowy |
| Struktura | Łatwy w montażu lub spawany |
| Nazwa produktu | Zestawy półek do przechowywania metalu |
|---|---|
| Materiał | Stal Q235/Q345, Stal Q235/245 |
| Pojemność | 1000-4500kg/paleta |
| Warstwa | Wielopoziomowy |
| Struktura | Zmontować lub spawać |
| nazwisko | systemy półek palet magazynowych |
|---|---|
| Materiał | Stal Q235/Q345, Stal Q235/245 |
| Skończ. | Ochrona przed korozją |
| Struktura | Zmontować lub spawać |
| Rodzaj | Regały magazynowe o dużej wytrzymałości do magazynów zewnętrznych i wewnętrznych |
| Nazwa produktu | Szybko przechowywane półki |
|---|---|
| Materiał | Wysokiej jakości stal walcowana na zimno |
| Pojemność masy | 200-500kg/poziom |
| Rodzaj | Wielopoziomowy |
| Struktura | Łatwy w montażu lub spawany |
| Nazwa produktu | Metalowe półki magazynowe do ciężkich zadań |
|---|---|
| Materiał | Stal Q235/Q345, Stal Q235/245 |
| Pojemność | 1000-4500kg/paleta |
| Warstwa | Wielopoziomowy |
| Struktura | Zmontować lub spawać |
| Pozycja | Wytrzymałe metalowe regały magazynowe |
|---|---|
| Skończ. | Ochrona przed korozją |
| Materiał | Stal Q235/Q345, Stal Q235/245 |
| Struktura | Zmontować lub spawać |
| Rodzaj | regały magazynowe, półki sklepowe |
| Pozycja | Wytrzymałe metalowe regały magazynowe |
|---|---|
| Skończ. | Ochrona przed korozją |
| Materiał | Stal Q235/Q345, Stal Q235/245 |
| Struktura | Zmontować lub spawać |
| Rodzaj | regały magazynowe, półki sklepowe |