| Nazwa produktu | Wyścigi i półki do przechowywania średniej wagi |
|---|---|
| Materiał | Wysokiej jakości stal walcowana na zimno |
| Pojemność masy | 200-500kg/poziom |
| Rodzaj | Wielopoziomowy |
| Struktura | Łatwy w montażu lub spawany |
| Nazwa produktu | Szybko przechowywane półki |
|---|---|
| Materiał | Stal Q235/Q345, Stal Q235/245 |
| Pojemność | 1000-4500kg/paleta |
| Warstwa | Wielopoziomowy |
| Struktura | Zmontować lub spawać |
| Nazwa produktu | Szybko przechowywane półki |
|---|---|
| Materiał | Stal Q235/Q345, Stal Q235/245 |
| Pojemność | 1000-4500kg/paleta |
| Warstwa | Wielopoziomowy |
| Struktura | Zmontować lub spawać |
| Nazwa produktu | Szafki magazynowe |
|---|---|
| Materiał | Stal Q235/Q345, Stal Q235/245 |
| Pojemność | 1000-4500kg/paleta |
| Warstwa | Wielopoziomowy |
| Struktura | Zmontować lub spawać |
| Nazwa produktu | Producenci regałów magazynowych o dużej wytrzymałości |
|---|---|
| Materiał | Stal Q235/Q345, Stal Q235/245 |
| Pojemność | 1000-4500kg/paleta |
| Warstwa | Wielopoziomowy |
| Struktura | Zmontować lub spawać |
| Nazwa produktu | Regały magazynowe |
|---|---|
| Materiał | Stal Q235/Q345, Stal Q235/245 |
| Pojemność | 1000-4500kg/paleta |
| Warstwa | Wielopoziomowy |
| Struktura | Zmontować lub spawać |
| Materiał | Stal Q235 |
|---|---|
| Skończ. | Ochrona przed korozją |
| nazwisko | metalowe półki do przechowywania |
| Struktura | Zmontowane |
| Pojemność masy | maksymalnie 500kg/m² |
| nazwisko | systemy regałów magazynowych |
|---|---|
| Użycie | System przechowywania w magazynie |
| Styl | Regulowana wysokość półki |
| Pojemność masy | 100kg-120kg/warstwa |
| Cechy | Ochrona przed korozją |
| Materiał | Stal walcowana na zimno |
|---|---|
| Użycie | Wyroby odzieżowe |
| Styl | Półka o regulowanej wysokości |
| Pojemność masy | 100kg-200kg/warstwa |
| Cechy | Przeciw powstawaniu rdzy |
| Nazwa produktu | stojak przepływowy do kartonów |
|---|---|
| Materiał | Stal Q235 |
| Pojemność masy | maksymalnie 4000kg/paleta |
| Struktura | Zmontować lub spawać |
| warstwa sklepu | Od 1 do 7 warstw na przęsło |