Wyślij wiadomość
Do domu
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Nowości
Dongguan Zhijia Storage Equipment Co.,Ltd.
Dom O nas

Usługa

Chiny Dongguan Zhijia Storage Equipment Co.,Ltd. Certyfikaty
Chiny Dongguan Zhijia Storage Equipment Co.,Ltd. Certyfikaty
Dziękujemy za wiadomość, prosimy o zgodę zarządu. Dziękuję za współpracę.

—— Howard.

Twoje produkty są dobre.

—— Helena

Rysunek jest dokładny, proszę podać cytat.

—— Michael, proszę.

Im Online Czat teraz

Dongguan Zhijia Storage Equipment Co.,Ltd.

1 2 3 4
Dongguan Zhijia Storage Equipment Co.,Ltd. Dongguan Zhijia Storage Equipment Co.,Ltd. Dongguan Zhijia Storage Equipment Co.,Ltd. Dongguan Zhijia Storage Equipment Co.,Ltd.
magazyn linia produkcyjna Biuro linia produkcyjna
Szczegóły firmy:
Rodzaj działalności : Producent
Dystrybutor / Hurtownik
Eksporter
Sprzedawca
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
Ilość pracowników : 100~120
Coroczne wyprzedaże : 4,000,000-5,000,000
Rok założenia : 2000
pc Export : 70% - 80%
Wprowadzenie
Historia
Usługa
Nasz zespół

Zapewnimy użytkownikom projektowanie, produkcję i instalację, zarządzanie projektem, szkolenia i obsługę posprzedażną w całym okresie do czasu przekazania całego systemu regałów,Wszystkie z nich są zaangażowane w zakres usług projektu.。

 

W ramach projektu będziemy opierać się na Twoich intencjach i celach (w tym na okresie budowy i strukturze kosztów).procesy pracy,
Z uwzględnieniem różnych koncepcji architektonicznych i przestrzennych,W celu dokonania porównania i doboru metod przechowywania oraz uwzględnienia specyficznych
W celu spełnienia wymogów klientów, opracujemy ogólny program, który będzie najbardziej odpowiedni dla naszych klientów, wykorzystując powyższe fakty i dane. Nasze rozwiązanie opiera się na rygorystycznej analizie,i może dokładnie pokazać, w jakim stopniu samo rozwiązanie spełnia Twoje wymagania.Wykonujemy wszystko, co w naszej mocy, aby zaspokoić potrzeby klientów, a tymczasem przywiązujemy dużą wagę do dostępności przestrzeni.Zasada bezpieczeństwa i ergonomiiPodczas projektowania konstrukcji rozważamy również ochronę przeciwpożarową, obsługę i powiązane kanały, oświetlenie i klimatyzację.

Chiny Dongguan Zhijia Storage Equipment Co.,Ltd. profil firmy 0

 

Usługi posprzedażowe i konserwacja naszych obiektów:

 

Od początku do końca jesteśmy zobowiązani do zapewnienia klientom lepszej obsługi przedsprzedażowej i posprzedażowej, mając na celu zapewnienie, że klienci mogą korzystać z regałów bez żadnych problemów,Możemy stworzyć doskonały system obsługi posprzedażowej, a my możemy zapewnić klientom kompleksowe wsparcie techniczne.


1.Normalne użycie regałów

 

Zapewniamy, że dostarczymy Państwu wysokiej jakości regały po podpisaniu umowy z Państwa firmą.Tylko pod warunkiem, że możemy zagwarantować, że cały system półek może być używany normalnie i całkowicie zgodnie z wymaganiami projektowymi Czy dostarczymy regały do twojej firmy?

 

2Części zamienne i obsługa posprzedażna

 

Po dostarczeniu półki będą miały trzyletni okres gwarancji.gwarantujemy odpowiednią terminową i szybką obsługę posprzedażną w przypadku awarii lub koniecznej wymiany małych częściPrzyjedziemy na miejsce zbrodni.
W ciągu 48 godzin od otrzymania powiadomienia o problemie funkcjonalnym, który nie może być rozwiązany przez użytkowników, a w przypadku powszechnych problemów funkcjonalnych, możemy rozwiązać je w ciągu 24 godzin na miejscu.Za trzy lata.W okresie gwarancji będziemy regularnie odwiedzać użytkownika w celu przeprowadzenia inspekcji i konserwacji półek.


Po upływie okresu gwarancyjnego dwuosobowe strony mogą wynegocjować konkretny sposób obsługi zgodnie z aktualnymi warunkami.

Nasza firma zapewni możliwości konserwacji, i jesteśmy pewni, że zapewnić najwyższy poziom obsługi

Szczegóły kontaktu
Dongguan Zhijia Storage Equipment Co.,Ltd.

Osoba kontaktowa: Ms. vivian

Tel: 86 13926804865

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)