| Nazwa produktu | Regały do przechowywania półek |
|---|---|
| Materiał | Stalowe |
| Pojemność masy | 100kg-200kg/warstwa |
| Obróbka powierzchni | Malowane proszkowo / ocynkowane |
| Instalacja | łatwe montaż i demontaż |
| Nazwa produktu | Systemy półki magazynowej |
|---|---|
| Materiał | Stalowe |
| Pojemność masy | 100kg-200kg/warstwa |
| Obróbka powierzchni | Malowane proszkowo / ocynkowane |
| Instalacja | łatwe montaż i demontaż |
| Nazwa produktu | regulowany półki magazynowe |
|---|---|
| Materiał | Stalowe |
| Pojemność masy | 100kg-200kg/warstwa |
| Obróbka powierzchni | Malowane proszkowo / ocynkowane |
| Instalacja | łatwe montaż i demontaż |
| Nazwa produktu | Regały wspornikowe |
|---|---|
| Materiał | Stal Q235 |
| Typ złącza belki | Nit płaski z zamkiem Safelock |
| Pojemność | 250 ~ 800 funtów (500 ~ 1500 kg) |
| składniki | Kolumna+podstawa+ramię+usztywnienie |
| Nazwa produktu | Przepływ przez regały palet |
|---|---|
| Materiał | Stalowe |
| Pojemność masy | 100kg-200kg/warstwa |
| Obróbka powierzchni | Malowane proszkowo / ocynkowane |
| Instalacja | łatwe montaż i demontaż |
| Materiał | Podnośniki na palety z podnośnikiem |
|---|---|
| nazwisko | Rura, drewno, płyta, rura stalowa, materiał konstrukcyjny |
| Skala | Alvöru |
| Pojemność | 250 ~ 800 funtów (500 ~ 1500 kg) |
| Zastosowanie | Rura, drewno, płyta, rura stalowa, materiał konstrukcyjny |
| Tworzywo | Stal, SS400 A36 Q235 itp |
|---|---|
| Stosowanie | System przechowywania magazynu |
| Styl | Regulowana wysokość półki |
| Pojemność wagowa | 90 kg-190 kg/warstwa |
| Funkcja | Solidne, trwałe, łatwe w montażu |
| Nazwa produktu | Producenci półek magazynowych |
|---|---|
| Materiał | Stalowe |
| Pojemność masy | 100kg-200kg/warstwa |
| Obróbka powierzchni | Malowane proszkowo / ocynkowane |
| Instalacja | łatwe montaż i demontaż |
| Nazwa produktu | Włókno metalowe |
|---|---|
| Materiał | Stalowe |
| Pojemność masy | 100kg-200kg/warstwa |
| Obróbka powierzchni | Malowane proszkowo / ocynkowane |
| Instalacja | łatwe montaż i demontaż |
| Nazwa produktu | Stalowe regały paletowe |
|---|---|
| Materiał | Stalowe |
| Pojemność masy | 100kg-200kg/warstwa |
| Obróbka powierzchni | Malowane proszkowo / ocynkowane |
| Instalacja | łatwe montaż i demontaż |