| Materiał | Stal Q235 |
|---|---|
| nazwisko | podłogi na palety |
| Poziomy | Poziomy Mutil |
| Kolor | Pomarańczowy i niebieski |
| Pojemność masy | maksymalnie 1000 kg/m2 |
| Materiał | Stal Q235 |
|---|---|
| Skończ. | Ochrona przed korozją |
| Wielkość | dostosowane |
| Struktura | gromadzić się |
| Pojemność podłogi | maksymalnie 500kg/m² |
| Materiał | Stal Q235 |
|---|---|
| Skończ. | Ochrona przed korozją |
| Wielkość | dostosowane |
| Struktura | gromadzić się |
| Pojemność podłogi | maksymalnie 500kg/m² |
| Materiał | Stal Q235 |
|---|---|
| Skończ. | Ochrona przed korozją |
| Wielkość | dostosowane |
| Struktura | gromadzić się |
| Pojemność podłogi | maksymalnie 500kg/m² |
| Materiał | Stal Q235/Q345, Stal Q235/245 |
|---|---|
| Skończ. | Ochrona przed korozją |
| Wielkość | dostosowane |
| Struktura | Zmontować lub spawać |
| Pojemność masy | maksymalnie 1500kg/paleta |
| Materiał | Stal Q235/Q345, Stal Q235/245 |
|---|---|
| nazwisko | regały do magazynowania |
| Wielkość | dostosowane |
| Struktura | Zmontować lub spawać |
| Rodzaj | Regały magazynowe o dużej wytrzymałości do magazynów zewnętrznych i wewnętrznych |
| Materiał | Stal, SS400 A36 Q235 itp |
|---|---|
| nazwisko | półki przemysłowe |
| Styl | Regulowana wysokość półki |
| Pojemność masy | 100kg-120kg/warstwa |
| Cechy | Ochrona przed korozją |
| Materiał | Stal węglowa Q235 |
|---|---|
| Zastosowanie | Rura, drewno, płyta, rura stalowa, materiał konstrukcyjny |
| Skala | Alvöru |
| Pojemność | 250 ~ 800 funtów (500 ~ 1500 kg) |
| Użycie | Regał przemysłowy |
| Materiał | Stal Q235 |
|---|---|
| Skończ. | Ochrona przed korozją |
| Pozycja | podłogi na palety |
| Struktura | gromadzić się |
| Pojemność podłogi | maksymalnie 500kg/m² |
| Nazwa produktu | Wyciągany stojak do sprzedaży |
|---|---|
| Materiał | Stal Q235 |
| Typ złącza belki | Nit płaski z zamkiem Safelock |
| Pojemność | 250 ~ 800 funtów (500 ~ 1500 kg) |
| składniki | Kolumna+podstawa+ramię+usztywnienie |