| Materiał | Stal Q235/Q345, Stal Q235/245 |
|---|---|
| Skończ. | Ochrona przed korozją |
| Poziomy | Poziomy Mutil |
| Kolor | Pomarańczowy i niebieski |
| Pojemność masy | maksymalnie 1000 kg/m2 |
| Materiał | Stal Q235 |
|---|---|
| Skończ. | Ochrona przed korozją |
| Poziomy | Poziomy Mutil |
| Kolor | Pomarańczowy i niebieski |
| Pojemność masy | maksymalnie 1000 kg/m2 |
| Nazwa produktu | Mezzanine oparte na półkach konstrukcyjnych |
|---|---|
| Materiał | Stal Q235 |
| Pojemność masy | 500kg-1500kg/m2 |
| Skończ. | Malowane proszkowo epoksydowo |
| Rodzaj | Powłoka powłoka |
| Nazwa produktu | Mezzanine do sprzedaży |
|---|---|
| Materiał | Stal Q235 |
| Pojemność masy | 500kg-1500kg/m2 |
| Skończ. | Malowane proszkowo epoksydowo |
| Rodzaj | Powłoka powłoka |
| Nazwa produktu | Budynek na antresoli |
|---|---|
| Materiał | Stal Q235 |
| Pojemność masy | 500kg-1500kg/m2 |
| Skończ. | Malowane proszkowo epoksydowo |
| Rodzaj | Powłoka powłoka |
| Nazwa produktu | Mezzanine |
|---|---|
| Materiał | Stal Q235 |
| Pojemność masy | 500kg-1500kg/m2 |
| Skończ. | Malowane proszkowo epoksydowo |
| Rodzaj | Powłoka powłoka |
| Nazwa produktu | Metalowe systemy mezaniny |
|---|---|
| Materiał | Stal Q235 |
| Pojemność masy | 500kg-1500kg/m2 |
| Skończ. | Malowane proszkowo epoksydowo |
| Rodzaj | Powłoka powłoka |
| Nazwa produktu | Stalowa platforma |
|---|---|
| Materiał | Stal Q235 |
| Pojemność masy | 500kg-1500kg/m2 |
| Skończ. | Malowane proszkowo epoksydowo |
| Rodzaj | Powłoka powłoka |
| Materiał | Aluminium |
|---|---|
| Rodzaj | Paleta przemysłowa |
| Styl | Dwulicowy |
| Skończ. | Malowanie proszkowe lub ocynkowane, powłoka Power Coat |
| nazwisko | Magazyn na palety stalowe o dużej wytrzymałości |
| Materiał | Stal Q235 |
|---|---|
| nazwisko | Stalowa antresola |
| Wielkość | dostosowane |
| Struktura | gromadzić się |
| Pojemność podłogi | maksymalnie 500kg/m² |